Saç Ekimi

Saç ekimi için neden Este Future'ı tercih etmelisiniz?

Este Future, 10 yılı aşkın tecrübesi, anlaşmalı olduğu kurumlarda gerçekleştirdiği operasyonlar ve operasyonların sonuçları ile danışmanlık alan hastalarına kaliteli hizmet sunuyor.

Este Future, anlaşmalı olduğu klinikler ile saç kaybı yaşayan insanların sorunlarını aşmalarını sağlıyor. Sapphire ve Choı tekniği ile hastalarının saç köklerine en uygun ekim türünü analiz eder ve buna göre saç ekimi gerçekleştirir.
  • Online ön görüşme
  • Ücretsiz Teşhis
  • Ücretsiz Muayene
  • Saç Ekimi + Otel + V.I.P Transfer ve Tercüman
  • Prp Seansları & Medikal Kit

Safir Tekniği

Safir FUE saç ekimi tekniğinde saç ekimi, büyümeden önceki düşüşlerle değil, gerçek safir cevheri ile doğrudur. Safir uçlar ekim alanında çok daha küçük alanda etki sağlar ve mikro kanalların açılmasını sağlar. Kanallardaki mikro canlanmanın azalmasını en aza indirerek kabuklanmayı azaltır. Uygulamada uygulama yapıldıktan sonra iyileşir ve gözle görülür iz kalmaz.

Safir uçlarla ilgili mikro kanallar, saçların sıkı ve düz gidiş yönüne uygun olarak ekilmesine olanak sağlar. Bu teknik sayesinde gerçek hayatta kendi saçlarından almayacakları doğal bir şekilde saça sahip olurlar.

CHOI Tekniği

“Doğrudan Saç Ekimi” anlamına gelir. Bu yöntemde sadece uzmanların kullanması gereken choi adı verilen medikal kalem sayesinde greftler toplanır ve daha sonra bu kalemle alınan saçlar kesi veya kanal açılmadan direkt olarak cilt üzerine yerleştirilir.

Bilinen saç ekimi yöntemlerinde bu iki işlem ayrı zamanlarda yapılır, kullanılan özel kalem sayesinde işlem bire indirilir ve hastaya rahatlık sağlanır.

Ücretsiz Muayene İsteyin

Telefon ya da E-Posta adresinizi yazın biz sizi arayalım.